شرکت خدمات گستر ادامه
شماره تلفن تهران 85300

مدل تزیین دکوراسیون حمام و دستشویی

حمام و دستشویی

مدل تزیین دکوراسیون حمام و دستشویی

حمام و دستشویی یکی از مکان هایی در منزل است که خانم ها علاقه زیادی به تزئینات و دکوراسیون کردن آن دارند.طرح و مدل های بسیاری در مغازه ها ، سایتها می بینیم که همگی زیبا و خلاقانه هستند.شرکت ادامه با داشتن دکوارتورهای خلاق شما را در تزئینات و دکوراسیون منزلتان همراهی می نمایند.
گل بگذارید

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-27

حمام و دستشویی

شاید کمی عجیب باشد، اما گذاشتن گلدانی کوچک از گل های طبیعی یکی از راه حل های خوب زیباتر کردن حمام و دستشویی است. رنگ گلدان را همرنگ با کاشی ها انتخاب کنید و رنگ گل ها را همنشین با رنگ ها. مثلا اگر کاشی ها آبی است، گل های ارکیده بنفش کمرنگ جلوه خوبی دارند.
قهوه ای را برگردانید

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-28

حمام و دستشویی

استفاده از کاشی های قهوه ای تیره در دستشویی و حمام متداول نیست، اما اگر کاشی ها را قهوه ای تیره انتخاب کنید و تا نیمه دیوار بچینید و کف دستشویی را کاشی سفید براق انتخاب کنید و کفپوشی سفید روی آن بیندازید و آینه، جامسواکی و… را نقره ای انتخاب کنید، به یکی از زیباترین دکورها دست می یابید.
آبی را تغییر دهید

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-29

حمام و دستشویی

اغلب رنگ آبی برای دستشویی و حمام استفاده می شود، اما اگر این آبی را کمی دستکاری و با ترکیبی از سبز و طوسی مخلوط و وسایل حمام و دستشویی را با این ترکیب رنگ انتخاب کنید، تجربه ای جذاب خواهید داشت.
نور را فراموش نکنید

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-30

حمام و دستشویی

حمام و دستشویی معمولا پنجره ای رو به بیرون با نمایی زیبا ندارند. نور از مهم ترین ابزارهای یک دکور خوب است و حالا که نور روشن روز در اختیار نیست با نورهایی که به سفید می زنند، دستشویی و حمام را روشن، شفاف و تمیزتر کنید.
ملایمت و یکرنگی را بشکنید

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-31

حمام و دستشویی

بدترین و زشت ترین حمام و دستشویی ها، آنهایی است که همه وسایلش یکرنگ است. از کاشی ها تا دمپایی، نباید همه در یک تُن رنگی باشند، حتی تصور ورود به یک دستشویی صورتی، حال آدم را خراب تر می کند. به همان اندازه که برای همنشینی رنگ ها در اتاق پذیرایی وقت می گذارید، برای این قسمت از خانه هم وقت بگذارید.
معجزه شمع و گل خشک را کشف کنید

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-32

حمام و دستشویی

شمع ها و گل های خشک تزئینی روی دیوارهای کابینت حمام، تصویر زیبایی می سازند. یک ظرف بلوری از گل های خشک هم همین طور. فقط حواس تان باشد روی آنها گردوغبار ننشیند.
حوله سفید فراموش نشود

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-33

حمام و دستشویی

هیچ رنگی به اندازه سفید، برای حوله ها زیبا نیست. احساس تمیزی و شفافیت رنگ سفید حوله ها، حمام و دستشویی را زیباتر می کند. با رنگ های تند و نامناسب این قسمت خانه را زشت و بدترکیب نکنید.
خوشبوکننده هم خوب است

images-16

حمام و دستشویی

خوشبوکننده های هوا را از دستشویی و حمام بیرون نیاورید، اما جایی برای آنها پیدا کنید که زیاد در چشم نباشند. بوهای خیلی تند را هم انتخاب نکنید. ترکیب این بوها با بوی شوینده ها و… تمام تاثیر خوشبوکننده را از بین می برد.
آینه مهم است

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-34

حمام و دستشویی

اگر برای هر چیزی پول زیادی نمی دهید، درباره آینه خساست نکنید و بهترین آینه و شیشه را انتخاب کنید. جنس نامناسب، بعد از مدتی پر از خش و لکه می شود و زیبایی را از بین می برد.
گرم و نرم و رنگی

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-35

حمام و دستشویی

جاحوله ای و حوله های جدید بخرید. اگر حوله هایتان زبر و بی رنگ شده اند و میله آویز حوله تان در حمام کهنه یا زنگ زده شده، آنها را با یک جاحوله ای میله ای و ساده و چندین حوله رنگی و نرم عوض کنید. پرتعداد بودن حوله ها امکان جایگزینی را به شما در زمان شست وشوی حوله ها می دهد و علاوه بر آن رنگ و لعابی تازه به حمام می دهد.
فضاساز پارچه ای

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-36

حمام و دستشویی

پرده حمام را تعویض کنید. انتخاب یک پرده جدید برای حمام، روشی سریع اما تاثیرگذار برای تغییر دادن حال و هوای حمام است. اگر پرده پارچه ای و ضدآب مناسبی پیدا نکردید، می توانید از آویزهای پلاستیکی و رنگی برای زیبا کردن فضای حمام استفاده کنید. بهترین میله برای آویز پرده حمام نیز همان میله های لوله ای شکل با گیره های مدور است.
مخفیگاه بهداشتی ها

images-3

حمام و دستشویی

از کابینت ها یا قفسه های باریک و بلند استفاده کنید. در بیشتر حمام ها فضای کافی برای قرار دادن وسایل بهداشتی وجود ندارد. بنابراین شما می توانید با استفاده از چنین کمد کوچکی از بسیاری وسایل مانند لوازم آرایش، سشوار، دستمال های توالت، تیغ ها و کرم های اصلاح و صابون ها و شامپوهای اضافی در حمام نگهداری کنید.
تزئینی های کوچک

%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-37

حمام و دستشویی

اگر حمام خانه تان به یک سکو در قسمت رختکن مجهز است، شما می توانید با استفاده از وسایلی ساده، آن را زیبا و متفاوت جلوه بدهید. برای مثال می توانید یک سبد حصیری خوش رنگ تهیه کنید و حوله های کوچک را به صورت رولی لوله کنید و در آن بچینید. این سکو امکان قرار دادن وسایل تزئینی را نیز برای شما فراهم می کند.
تمرکز روی کوچک ترها

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-2

حمام و دستشویی

برای ایجاد تغییر در وضعیت حمام می توانید روی وسایل کوچک نیز تمرکز کنید. به این دلیل که تعویض تمامی قسمت های تشکیل دهنده یک حمام مانند شیرآلات، چراغ روشنایی و کاشی های کف و دیوار به احتمال زیاد به هزینه زیادی احتیاج دارد، شما می توانید تنها با تعویض برخی وسایل کوچک مانند سردوش و جاصابونی، رنگ و بوی تازگی به حمام بدهید
آینه غماز

images-10

حمام و دستشویی

دستی به سر و روی آینه حمام بکشید. اگر آینه سالم است، قاب جدیدی برای آن تهیه کنید اما اگر قسمت هایی از آن دچار زنگ زدگی شده و زیبایی خود را از دست داده آن را دور بیندازید و این بار آینه ای متفاوت با قابی مقاوم در برابر آب انتخاب کنید. آینه هایی که در طرح ها و شکل های مختلف برش خورده اند زیبایی خاصی به حمام شما می دهند.
نور و سایه

images-11

حمام و دستشویی

لامپ های قدیمی و کم نور را با لامپ های جدید ال ای دی تعویض کنید. ال ای دی ها بسیار متنوع هستند و کم مصرفند. تعویض چراغ های روشنایی حمام نیز در تغییر حال و هوای حمام موثر است. اگر امکان دارد این بار چراغ ها را در دو طرف آینه نصب کنید. این سبک نورپردازی کمترین سایه را ایجاد می کند.
رنگینه های شاد

حمام و دستشویی

حمام و دستشویی

از جادوی رنگ ها استفاده کنید. شما حتی می توانید کاشی های قدیمی حمام را با استفاده از رنگ های شاد، رنگ آمیزی کنید. اگر حمام شما به طور کامل سفیدرنگ است می توانید از عناصر رنگی متنوع برای جذاب کردن آن استفاده کنید. انتخاب صابون ها، حوله ها، دمپایی ها و پرده حمام رنگی بسیار کم هزینه اما تاثیرگذار است.

 

نوشتن نظرات و ارسال آن برای ما