شرکت خدمات گستر ادامه
شماره تلفن تهران 85300

نمای شیشه ای ساختمان

خواص مطلوب نمای شیشه ای: ۱-بالا بردن امنیت و ایمنی ساختمان-۲-کنترل کننده صدا-۳-جلوگیری ازعبور اشعه ماوراء بنفش-۴بهره وری از انژی خورشیدی-تنوع در رنگ-۵-نمای شیشه ای نسبت به نماهای دیگر دارای بار مرده کمتری است-۶-کاهش هزینه این محصول ابتکاری به معماران اجازه میدهد تا بتوانند خیلی زیبا خلاقانه به طراحی نما بپردازند و در مواردی متعدد از جمله طراحی برای ایجاد محیط کار روشن وبسیار جذاب با نور بیشتر استفاده کنند.شیشه های چند لایه در سال در سال ۱۹۰۳ توسط شیمیدان فرانسوی ادوارد با الهام از یک حادثه آزمایشگاهی اختراع شد.شیشه های چند لایه با اتصال دو یا چند لایه از شیشه های معمولی حرارت همراه با یک لایه پلاستیکی تولید شده است. در معماری مدرن نمای شیشه ای به عنوان پوشش ساختمان استفاده می شود.

images-29
انواع نمای شیشه ای فریم لس:
در نما فریم لس سطح نما توسط پروفیل های فلزی شبکه بندی می شود و سپس فریم نما در داخل این شبکه ها قرار می گیرد.این فریم ها دارای لاستیک های مخفی هوابندی و آبندی می باشند که شیشه به آسانی روی آنها نصب می شود این فریم ها دارای رنگ های متعددی هستند.
۸۶۶۹۷۳
اسپایدر:
نمای اسپایدر معمولا شیشه لمینت شده ای دارد متشکل از دو لایه شیشه سکوریت ۶میلیمتر فلوت استاندارد درجه یک ودر لایه طلق که در مجموع ۵۲/۱میلیمتر و در بین دو شیشه سکوریت قرار می گیرد.نمای شیشه ای اسپایدر در فروشگاه ها و در نماهای تجاری کاربرد بسیار زیادی دارد.با گسترش سبک های مدرن در ساختمان ، نما شیشه ای اسپایدر، حداکثر دید با کمترین میزان استفاده از فریم و فلزات با بالاترین سطح ایمنی و ایزولاسیون را امکان پذیر می کند.
نمای کرتین وال
استفاده از این نماهای مدرن سبب گردیده که جزییات نصب متفاوت نیز طراحی گردد که از آن جمله نماهای کرتین وال می باشد.نمای کرتین وال یکی از نماهای مدرن با ترکیب پروفیل های آلومینیومی بعنوان سازه و لاستیک های آب بندی و هوابندی و اتصالات نصب می باشددر نمای کرتین وال شیشه ای انواع ضخامت های شیشه دوجداره از ۱۸ تا ۴۰ میلیمتر قابل نصب است. از مزیت نما کرتین وال قابلیت محاسبه فشار باد و فشار بار مرده بر روی نماهای ساختمان به کمک نرم افزار های اختصاصی است که ایمنی این نوع نما را در برابر مخاطرات جوی و حادثه ای بسیار بالا می برد.
نمای دو پوسته
نما شیشه ای دوم ساختمان می تواند جهت محافظت و عایق بندی ساختمان در برابر آلودگی صوتی و جوی و محیطی کاربرد بسیار زیادی داشته باشد . این نوع نما معمولا با فاصله ای بیش از چهل سانتی متر نسبت به نماهای اصلی ساختمان ایجاد می شود و محلی برای رفت و آمد مابین این نما و جداره اصلی برای نظافت در نظر گرفته می شود.

نمای

در مورد تهیه کننده متن

نوشتن نظرات و ارسال آن برای ما