شرکت خدمات گستر ادامه
شماره تلفن تهران 85300

نظافت منزل شما را با همکاری نیروهای با تجربه خانم و اقا با استفاده از مواد پاک کننده استاندارد، آنچنان که انتظار دارید انجام میدهیم. 

فرم درخواست خدمات نظافتی و بهداشتی

خدمات نظافتی و بهداشتی

هر سال تقریباً ۲ میلیون نفردر سراسر جهان به دلیل آلودگی هوا، جان خود را از دست می دهند بنابراین حق دارید در زمان آلودگی نگران سلامت خود و خانواده تان باشید. رعایت نکات لازم برای حفظ سلامتی در بیرون از منزل کافی نیست و باید در داخل منزل نیز به آن توجه جدی داشت.

ویژگی های خدماتی شرکت ادامه:

 • زمان بندی قابل تغییر که میتوانید زمان ارائه خدمات را بنابر برنامه ریزی شخصی خود، بصورت هفتگی یا ماهانه و یا خارج از وقت اداری تعیین نمایید.
 • دقیق و منظم بودن پرسنل : به نحوی که در موارد نادری که سرویس دهی با تاخیر انجام شود،حتما از قبل به شما اطلاع داده خواهد شد.
 • حسن اخلاق و قابل اعتماد بودن : تمام نیروهای خدماتی ما از جهت اخلاقی گزینش شده و مورد اعتماد هستند.
 • منصفانه و مقرون به صرفه بودن هزینه ی خدمات بعلاوه بازدید از محل و ارائه ی پیش فاکتور رایگان
 • همراه داشتن وسایل نظافتی مانند جارو،گردگیر،سطل و اسفنج در هنگام ارائه ی خدمات
 • ارائه ی خدمات حرفه ای و بهره گیری از نیروهای تخصصی در امور نظافت و خدمات
 • استفاده از مواد شوینده و پاک کننده ی سازگار با محیط زیست و بهداشت خانواده

با بهره گیری از نیروهای حرفه ای و مجرب خانم و اقا، و با استفاده از مواد شوینده و پاک کننده ی استاندارد : دفتر، کارخانه و انبار شما را با بالاترین استانداردها و بهترین کیفیت، نظافت میکنیم و خدمات ویژه ای برای شستشوی ماشین، نیز ارائه می دهیم.

نظافت خانه و ساختمانهای مسکونی

شامل نظافت کلی و دوره ای منزل، خانه تکانی قبل از سال نو، ثابت کردن کف پوش ها،موکت و فرش ها، شستن در، دیوار و پرده کرکره ها، تمیز کردن در های شیشه ای، پنجره و قفسه ها، نظافت حیاط و بخش های خارجی، دربهای خروجی و بخش های مشاع ساختمان، نظافت پارکینگ، لابی و آسانسورها می شود.

نظافت محل کار و محیطهای صنعتی

شامل تخلیه انبار و خانه تکانی و مرتب کردن آن و تخلیه زباله ها، نظافت اجاق، فر، سینک و ظرفشویی های صنعتی، نظافت سرویس های بهداشتی دفتر، گردگیری و نظافت وسایل دفاتر تجاری و صنعتی، میزهای کنفرانس، میزهای کار، صندلی ها و تمام تجهیزات الکتریکی مثل کامپیوتر، سیستم روشنایی ها و دستگا های تسویه هوا، میشود.

نظافت و شستشوی داخل و خارج اتومبیل

شامل رفع لکه از داشبورد، قسمت داخلی درها، سقف، نظافت زیرسیگاری، ثابت کردن کفپوش، صندلی و تمام وسایل متحرک داخل اتومبیل،شستشو و نظافت جزئیات و لوازم تزئینی داخل اتومبیل، روغن زدن روکش ها و براق کردن صندلی ها، شستن و خشک کردن بدنه ماشین، نظافت چارچوب در و شیار های داخلی آن، توشویی، شامپو زدن به صندلی ها، ضدعفونی و نظافت داخل اتومبیل، شستن لاستیک ها و پولیش آنها، نظافت کفپوش و زیرپایی ها و پولیش کامل بدنه میباشد.

 اگر می خواهید خانه خود را عاری از هرگونه آلودگی کنید توصیه می کنیم از این روش ها و توصیه های بهداشتی کمک بگیرید در ادامه با برخی از آن ها آشنا شوید.

گردگیری:
بسیاری از ما به علت مشغله کاری که داریم از گردگیری صرف نظر می کنیم. اما تراکم پیدا کردن خاک یکی از علت های اصلی مشکل تنفسی است. برای تمیزی بیشتر ، بهتر است از دستمال مرطوب برای گردگیری مبلمان، پنکه های سقفی،چراغ و یخچال استفاده شود.

دستگاه تصفیه:
دستگاه های خوب دارای فناوری نانو است که با مواد آلاینده هوا مقابله می کند. این فناوری همچنین با ایجاد جریان هوا، منزل را از گرد و خاک تمیز می کند .

گردش هوا:
گردش درست هوا در منزل بسیار لازم است بنابر این پنجره ها را باز نگه دارید. برای مدتی، پنکه را روشن بگذارید تا هوا تمیز شود. هنگام پخت و پز فن را روشن بگذارید تا مانع از ماندن دود،بخار و مواد آلاینده در منزل شود .

وسایل منزل را درست انتخاب کنید:
پارکت را به فرش ترجیح دهید، چون فرش کک ، خاک و مواد آلاینده را جذب و در خود حفظ می کند(توصیه به مبتلایان به آلرژی). کرکره را که گرد و خاک کمتری به خود جذب می کند و نگه می دارد به پرده ترجیح دهید. همچنین می توانید گیاهان آپارتمانی در منزل قرار دهید تا هوای داخل را از آلاینده ها تمیز کند.

شست وشوی منظم لباس ها:
پارچه ها و ملحفه ها مکان مناسبی برای زندگی کک است و باید به طور منظم شسته شود.هر نوع لباس یا ملحفه و پتویی را قبل از استفاده کردن بشویید.

از دود پرهیز شود:
دود سیگار، بخاری و حتی شمع که مواد آلاینده در هوا رها می کند، برای سلامت ریه ها بسیار مضر است بنابراین به هیچ کس حتی به مهمان تان، اجازه سیگار کشیدن را ندهید!

جارو برقی بزنید:
تمیز کردن کل منزل سلامت شما و خانواده را تضمین می کند . به طور منظم باید فرش ها ، مبلمان ها ، کرکره ها و پرده ها را تمیز کنید و جارو برقی بکشید .

از رایحه طبیعی استفاده کنید :
رایحه های مصنوعی ممکن است حاوی مواد شیمیایی مضر و مواد آلاینده باشد؛ به جای استفاده از آن می توانید از مواد معطر طبیعی استفاده کنید مانند جوشاندن آب حاوی کمی دارچین،هل و…

میزان رطوبت کنترل شود:
رطوبت ، کپک و کک را جذب می کند. بنابراین، کنترل سطح رطوبت داخل منزل مهم است و باید زیر ۵۰ درصد باشد.

ورود با کفش ممنوع :
کفش گرد و خاک و عوامل حساسیت زای زیادی را با خود به داخل خانه می آورد. یک منزل عاری از گرد و خاک به حفظ سلامت خانواده کمک می کند .

پیشنهاد ویژه ی شرکت ادامه، نظافت پایان قرارداد:

زمانی که قرارداد اجاره ی خانه یا محل کار شما به پایان رسیده است و صاحب ملک، بازگرداندن پول ودیعه را منوط به تمیزی و سالم بودن تمام ملک کرده است، ما یک بسته نظافتی کلی برای شما در نظر گرفته ایم که شامل نظافت در و دیوارها، خارج کردن زباله، لکه گیری محیط، تعمیرات جزئی محل میباشد.

 • اطلاع از قیمت ها

  نظافت منازل (نیروی خانم) ۴ ساعت کاری: ۵۰ هزار تومان

  نظافت منازل (نیروی آقا) ۴ ساعت کاری: ۴۰هزار تومان

  نظافت منازل (نیروی خانم) ۸ ساعت کاری: ۸۰ هزار تومان

  نظافت منازل (نیروی آقا) ۸ ساعت کاری: ۷۰ هزار تومان

  نظافت راه پله ۴ ساعت: ۴۰ هزار تومان

  نظافت به ازای هر ساعت اضافه: ۱۰ هزار تومان

  نظافت شیشه و دیوار به اضای هر ساعت: ۱۵ هزار تومان