شرکت خدمات گستر ادامه
شماره تلفن تهران 85300

وقتی سقف و یا جایی از منزل شما، نم پس میده و باید عایق کاری بشه، همکاران ما اینکار را بخوبی برای شما انجام میدن

فرم درخواست ایزوگام و عایق کاری سقف و سرویس های بهداشتی

اگرمی خواهید از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی استفاده کنید باید توجه داشته باشید که کیفیت ایزوگام مصرفی خوب باشد.همچنین نصب ایزوگام نیز باید به صورت اصولی اجرا شود.بهترین زمان برای اجرای ایزولاسیون بام پس از انجام شیب‌بندی و دورچینی و كلیه كارهای ساختمانی بالای بام می‎باشد.ولی در مورد سرویس‌های بهداشتی پس از انجام تاسیسات برق ومكانیكی و شیب‌بندی كف‌ها، باید انجام شود وپس از تست بلافاصله روی آن با ملات پوشانده شود.

خدمات شرکت ادامه:

نصب ایزوگام سقف، اجرای ایزوگام ساختمان 

تعویض ایزوگام سقف، ترمیم ایزوگام آسیب دیده
اجرای ایزوگام دیوار و بدنه ساختمان
عایق کاری و ترمیم ایزوگام کهنه
استفاده از ایزوگام استاندارد
عایق کاری کف و سقف، عایق کاری بدنه، عایق کاری ساختمان
نصب قیرگونی سقف و کف ساختمان، تعویض قیرگونی
تست آبگیری ایزوگام، قیرگونی و عایق رطوبتی
قیرپاشی کوچه، خیابان و معابر جهت زیرسازی و آسفالت کاری
نصب آسفالت کوچه و خیابان، آسفالت کاری معابر

ایزوگام بی کیفیت پس از مدتی کاربرد خود را از دست خواهد داد و باعث ایجاد مشکل خواهد شد. اگر نصب ایزوگام به صورت غیراصولی انجام شود پس از مدتی کنده می شود. برای این کار بهتر است از افراد با تجربه و متخصص استفاده شود. 

تعریف ایزوگام (عایق رطوبتی پیش ساخته):

ایزوگام فراورده‌ای نفتی و لایه‌ای محافظ است كه به دلیل خاصیت الاستیكی و مقاومت در برابر نفوذ آب وسبکی آن به عنوان پوشش دهنده برای عایق كردن سطوح مختلف      مانند پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه، پی ساختمان، استخر، کانالهای آبیاری، مخازن آب، پل‎های هوایی، پارکینگهای طبقاتی، مرغداری‎ها، دامداریها، لوله‎های انتقال آب، گاز و نفت، شیروانی و ایرانت، سرد خانه، لکه گیری و غیره در برابر نفوذ آب به کار می‌رود.

برآورد دقیق هزینه ها برای این خدمت بر اساس نیاز مشتریان، پس از کارشناسی محاسبه می شود. شما می توانید با تماس با همکاران شرکت ادامه از روش محاسبه هزینه ها اطلاع کسب نمایید.