شرکت خدمات گستر ادامه
شماره تلفن تهران 85300

سمپاشی و پاکسازی حشرات توسط کارشناسان بهداشت محیط و سم شناسی، که تحت پوشش بیمه حرفه ای هستند 

فرم درخواست خدمات سمپاشی و دفع آفات

خدمات سمپاشی و دفع آفات

وجود حشرات و جوندگان موذی، در محیط زندگی انسان، علاوه بر ایجاد مزاحمت برای افراد، باعث گسترش بیماری میشود، ازطرفی، استفاده از سموم غیراستاندارد و یا استفاده از آنها توسط افراد نا آشنا و بی تجربه، باعث به خطر افتادن سلامت افراد خانواده و ایجاد مشکلات قلبی و ریوی میگردد، و این موجودات را هم نسبت به سموم مقاوم میکند.

درجهت تأمین بهداشت محیط زندگی و لزوم پاکسازی حشرات و دفع آفات، با بهره گیری از دانش مهندسین مجرب وکارشناسان بهداشت محیط و سم شناسی، که تحت پوشش بیمه ی حرفه ای هستند و با استفاده از جدید ترین تجهیزات و ابزار پیشرفته، با افتخار آمادگی خدمت رسانی به وزارتخانه ها، ادارات دولتی و خصوصی، بیمارستانها، هتل ها، دانشگاهها و مراکز علمی، مدارس،کارخانجات، کارگاهها، انبارهای مواد غذایی، رستورانها و مجتمع های مسکونی و منازل، در تمام طول سال، حتی ایام تعطیل و در ساعات اداری و غیراداری، را دارد. همچنین شما میتوانید از خدمات بازدید و ارائه ی پیش فاکتور رایگان برای برآیند قیمت، بهره مند شوید.

نحوه عملکرد شرکت ادامه:

  • تماس با شرکت و ثبت مشکل در رابطه با آفات خانگی و کشاورزی توسط کارشناس
  • اعزام متخصصین آموزش دیده تحت حمایت شرکت به محل مورد نظر
  • شناسایی دقیق نوع آفات و بررسی  مکان های زاد و ولد آنها و استفاده از سم مناسب برای کنترل و از بین بردن آفات
  • ریشه کنی کامل و 100 درصد آفات گیاهی،صنعتی و سمپاشی حشرات موذی (سوسک-مورچه-کک-عنکبوت-زنبور و سایر حشرات ) و طعمه گذاری موش
  • پیگیری و نظارت نهایی توسط کارشناس

برآورد دقیق هزینه ها برای این خدمت بر اساس نیاز مشتریان، پس از کارشناسی محاسبه می شود. شما می توانید با تماس با همکاران شرکت ادامه از روش محاسبه هزینه ها اطلاع کسب نمایید.

درباره حشرات موذی بدانیم

دفع آفت موریانه ها

شرکت ما با استفاده از آخرین تکنولوژی برای دفع خطر موریانه ها، در خدمت شماست: بعلاوه کارشناسان و بازرسین ما، پس از بازرسی محل، گزارش جامعی از وضعیت موریانه ها و خساراتی که بوجود آورده اند و لزوم استفاده از انواع مختلف سیستم های حفاظتی و سمپاشی، به شما ارائه میدهند.

دفع خطر عنکبوت ها

ساختمان ها و باغ های ما محلی ایده آل هستند برای زندگی عنکبوت ها، زیرا شرایط مطلوب برای آنها وجود دارد.

کارشناسان ما منزل یا کارگاه و محل کار شما را بررسی میکنند و بر اساس میزان خطر عنکبوت ها راه های مختلفی را پیشنهاد میکنند، که  از رایج ترین این روش ها، اسپری سطحی محل با مواد شیمیایی مخصوص است.

دفع آفت حشره ی ماهی نقره ای و بیدها

این حشرات در دمای گرم و مرطوب هستند و زیرشیروانی ها و زیرزمین ها زندگی میکنند و میتوانند خسارات زیادی ایجاد کنند و باعث از بین رفتن کتاب و عکس ها شوند و کاغذ دیواری و لباس هایی از جنس کتان یا حتی فرش ها و قالیچه های دستباف را معیوب کنند.

کارشناسان ما میتوانند با استفاده از سموم شیمیایی سازگار با محیط زیست، محیط زندگی شما را کاملاً پاکسازی کنند .

silverfish

ریشه کنی انواع سوسک

امروزه، اکثر خانواده ها از وجود سوسک های سیاه کوچکی که به سوسکهای آلمانی معروفند، در عذابند، از طرفی، ساختمان ها و محیط زندگی ما محل مناسبی برای تولیدمثل و زندگی آنهاست : و متأسفانه باعث مشکلاتی از قبیل گسترش بیماری ها، آلوده کردن مواد غذایی، ایجاد بوی ناخوشایند و حتی ایجاد ضرر های جدی اقتصادی در محیط های کسب و کار میشوند.

دفع مورچه ها

مورچه ها انواع مختلفی در جهان دارند : که رایج ترین انواع آن در محیط زندگی ما مورچه هایی به رنگ های زرد یا قرمز است که به مورچه های فرعون، معروفند : این مورچه ها بیشتر از غذا های چرب و دانه های گیاهی تغذیه میکنند و از بین بردن آنها دشوار است : کارشناسان شرکت ادامه با روش هایی مانند استفاده از سموم پودری پیرتیرویدی و پر کردن حفره و شکاف های دیوار با آن و مبارزه ی شیمیایی و استفاده از سموم تدخینی در موارد حاد، میتوانند وجود این حشرات را از محل زندگی شما، محو کنند.

سمپاشی

دفع ساس تخت خوابی و کنه

این موجودات میکروسکوپی اکثراً در محل هایی با رطوبت بالا زندگی میکنند و از سلول های پوست مرده ی انسان تغذیه میکنند و بیشترین علت آسم و حساسیت های پوستی، اگزما، آسم وتنگی نفس در میان خانواده ها و مخصوصاً کودکان هستند.کارشناسان ما برای ریشه کنی این حشرات از ترکیبی از آفت کش ها و مواد شیمیایی و یا از روش های فیزیکی مانند وکیوم کردن محل کلونی آنها استفاده میکنند، و آنها را برای همیشه از محل زندگی شما دور نگه می دارند.

sas