شرکت خدمات گستر ادامه
شماره تلفن تهران 85300

طراحی و معماری داخلی از پراهمیت ترین امور خانه محسوب می شود، چیدمان و رنگ ها  در جذابیت محیط زندگی بسیار تاثیر گذار می باشد، شما هم از طراحان داخلی شرکت ادامه بهره بگیرید

فرم درخواست طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون منزل

طراحی داخلی ساختمان و اجرای دکوراسیون

پوشش یا رنگ دیوارهای هر محیط، بیشترین تقابل را با روحیه و احساسات افراد آن محیط دارد و همه ما میخواهیم منزل یا محل کارمان به زیباترین شکل ممکن و براساس سلیقه و طراحی شخصی خود ما یا براساس بروزترین مدل ژورنال های جهانی باشد. زندگی ما پر از رنگ است و می توان با بهره گیری رنگ های گرم و شاد فضای خانهمان را هم شاد کنیم. 

طراحی داخلی ساختمان

طراحی و معماری داخلی یکی از پراهمیت ترین و جذاب ترین کارها در خانه و حتی خانه داری محسوب می شود به طوری که حتی نحوه چیدمان و رنگ ها و بازی با نور در جذابیت محیط زندگی و بر گرمای خانواده و آرامش و احساس راحتی و گاهی انسجام آن در تک تک افراد تاثیر گذار می باشد. 

اصول طراحی

دکوراسیون پذیرایی عنصری که در شروع باید مد نظر قرارگیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است.

یک چهار دیواری می تواند به عنوان اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی، یا دفتر کار شخص معین برای فعالیت مشخص قرار گیرد ضروری است با استفاده از عواملی چون نورپردازی و چیدمان مبلمان تقسیم گردد تا عملکرد هر یک دقیقا مشخص گردد. 

شکل و نظم اثاثیه می تواند همچون دیوار ها در یک فضا ی بزرگ ایجاد نوعی محصوریت کرده و الگوهای خاصی را به نمایش بگذارد.

دکوراسیون پذیرایی حتی یک عنصر تنها قادر است از طریق فرم،اندازه و شکل خود فضا را تحت الشعاع قرار داده و حوزه فضایی را نظم بخشد.

همچنین نور و الگو های تاریک و روشن آن باعت می شود تا قسمتی از فضا جلب نظر کرده و در عوض از اهمیت سایر قسمت ها کاسته شود و در نتیجه فضا از این طریق تقسیم بندی می شود.

هدف اصلی دکوراسیون داخلی

هدف اصلی از انجام دکوراسیون داخلی بالا بردن زیبا سازی فیزیکی و هماهنگی آن با احساسات درونی انسان میباشد که جز با تاکید بر روابطی چون عاملیت و عملکرد با فرم و .. و همچنین به وسیله عناصر متعلقه و مرتبطی چون رنگ و بافت ومیسر و مقدور نمیباشد. طراحی داخلی با بکارگیری عناصر فوق سعی در بهینه سازی فضاها و دست یابی به کارایی و کارکرد مناسب در کنار زیبایی و معانی و معناها می باشد.

شرکت ادامه با بهره گیری از خدمات حرفه ای و مشاورین مجرب در امر نقاشی و طراحی با معقول و مناسبترین هزینه، شما را در حصول این خواسته، یاری میکنند.

برآورد دقیق هزینه ها برای این خدمت بر اساس نیاز مشتریان، پس از کارشناسی محاسبه می شود. شما می توانید با تماس با همکاران شرکت ادامه از روش محاسبه هزینه ها اطلاع کسب نمایید.